Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: About
my: အကြောင်း
