Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2-rc1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Description
oc: Descripcion

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Text
oc: Tèxte

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus

en: Master
oc: Maître
