Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2-rc1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Description
te: వివరణ

en: Links
te: లంకెలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Text
te: పాఠ్యం

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
