Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2-rc1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Links
vi: Các liên kết

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Node ID
vi: ID node

en: Text
vi: Văn bản

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
