Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Description
ar: الوصف

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Container
ar: حاوية

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Text
ar: نص

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Caption
ar: شرح

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
