Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
