Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Links
cy: Dolenni

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Text
cy: Testun

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
