Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Description
gl: Descrición

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Text
gl: Texto

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Caption
gl: Lenda

en: Apply
gl: Aplicar

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información
