Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
