Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Text
lv: Teksts

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Caption
lv: Paraksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par
