Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Description
ml: വിവരണം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
