Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
