Paragraphs Table of Contents (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Links
fr: Liens

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Container
fr: Conteneur

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Text
fr: Texte

en: Table of contents
fr: Table des matières

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: Caption
fr: Légende

en: Apply
fr: Appliquer

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Master
fr: Principal

en: Select fields
fr: Sélectionner des champs
