Paragraphs Table of Contents (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Container
he: מיכל

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Text
he: טקסט

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
