Paragraphs Table of Contents (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Text
hr: Tekst

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
