Paragraphs Table of Contents (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Text
lt: Tekstas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Caption
lt: Antraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie
