Paragraphs Table of Contents (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Caption
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
