Paragraphs Table of Contents (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Description
hu: Leírás

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Container
hu: Tároló

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Text
hu: Szöveg

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
