Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Text
ne: अक्षर

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
