Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Links
ur: لنکس

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Container
ur: کنٹینر

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
