Publishing Options (2.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: The @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
hu: @type %label @language nyelvű fordításának törlése megtörtént.
