Publishing Options (2.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización
