Publishing Options (2.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
