Publishing Options (2.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།
