Publishing Options (2.0.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
