Publishing Options (2.0.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.
