Publishing Options (2.0.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Publishing options
mr: प्रकाशित करण्यासाठीचे पर्याय
