Publishing Options (2.0.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Custom
he: מותאם

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: The @type %title has been deleted.
he: נמחק @type %title.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
he: נמחק התרגום ל@language של ה@type %label.
