Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Selected
de: Ausgewählt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Modified
de: Geändert

en: Publishing options
de: Veröffentlichungseinstellungen

en: Block ID
de: Block-ID

en: @type: deleted %title.
de: @type: %title wurde gelöscht.

en: The block could not be saved.
de: Der Block konnte nicht gespeichert werden.

en: The @type %title has been deleted.
de: Der @type %title wurde gelöscht.

en: @type %info has been created.
de: @type %info wurde erstellt.

en: @type %info has been updated.
de: @type %info wurde aktualisiert.

en: @type: added %info.
de: @type: %info wurde hinzugefügt.

en: @type: updated %info.
de: @type: %info wurde aktualisiert.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
de: @language Übersetzung von @type %label wurde gelöscht.
