Publishing Options (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Custom
ar: مخصص

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.
