Publishing Options (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.
