Publishing Options (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Publishing options
ta: வெளியிடல் முறைகள்

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.
