Publishing Options (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.
