Publishing Options (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។
