Publishing Options (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: The @type %title has been deleted.
lv: @type %title tika dzēsts.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
lv: @type %label @language tulkojums tika dzēsts.
