Publishing Options (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى
