Publishing Options (8.x-1.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल
