Publishing Options (8.x-1.1-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు
