Publishing Options (8.x-1.2-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar
