Pubgold (8.x-1.0-beta12) - en to lt translation catalogue (138 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: License
lt: Licenzija

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: username
lt: registracijos vardas

en: Open
lt: Atvira

en: Archive
lt: Archyvas

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: name
lt: vardas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Unassign
lt: Atskirti

en: Status:
lt: Būsena:

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Issue
lt: Leidinys

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Logo
lt: Logotipas

en: Never
lt: Niekada

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: System
lt: Sistema

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: next
lt: toliau

en: Table
lt: Lentelė

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: description
lt: aprašymas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Position
lt: Pozicija

en: Template
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Modified
lt: Redaguota

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Show
lt: Rodyti

en: English
lt: Anglų

en: Result
lt: Rezultatas

en: Accepted
lt: Priimti

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Extend
lt: Moduliai

en: Books
lt: Knygos

en: Session
lt: Sesija

en: Received
lt: Gauta

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Translation
lt: Vertimas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Uploading...
lt: Astiunčiam..

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: About
lt: Apie

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: unassign
lt: atskirti

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus

en: Created by
lt: Sukurė

en: Cover
lt: Viršelis

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Management
lt: Valdymas
