Publisso Gold (8.x-1.0-beta15) - en to be translation catalogue (110 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Disabled
be: Выключана

en: Articles
be: Артыкулы

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Number
be: Нумар

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Add category
be: Дадаць катэгорыю

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Book
be: Падшыўка

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Field
be: Поле

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: username
be: імя карыстальніка

en: Open
be: Адкрыць

en: Archive
be: Архіў

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: Filename
be: Назва файла

en: Notes
be: Заўвагі

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Unassign
be: Адмена прызначэння

en: Status:
be: Статус:

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Logo
be: Лагатып

en: Never
be: Ніколі

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Media
be: Мультымедыя

en: System
be: Сістэма

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат

en: Table
be: Табліца

en: Role
be: Роля

en: Tools
be: Прылады

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Template
be: Шаблон

en: Logout
be: Выйсці

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Show
be: Паказаць

en: English
be: Ангельская

en: Extend
be: Пашырыць

en: Books
be: Кнігі

en: Session
be: Сесія

en: Reset password
be: Скінуць пароль

en: Select
be: Выбраць

en: Translation
be: Пераклад

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Restore
be: Аднавіць

en: German
be: Нямецкая

en: Finish
be: Скончана

en: About
be: Аб

en: unassign
be: адмена прызначэння

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя

en: Route
be: Маршрут

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Create new table
be: Стварыць новую табліцу

en: Save comment
be: Захаваць каментар
