Publisso Gold (8.x-1.0-beta15) - en to mn translation catalogue (74 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add category
mn: Ангилал нэмэх

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Logo
mn: Лого

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: System
mn: Систем

en: Send
mn: Илгээх

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: English
mn: Англи

en: Books
mn: Номнууд

en: German
mn: Герман

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Dashboard
mn: Самбар
