Pubgold (8.x-1.0-beta16) - en to fi translation catalogue (159 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Public
fi: Julkinen

en: more
fi: lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Articles
fi: Artikkelit

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: License
fi: Lisenssi

en: Version
fi: Versio

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Number
fi: Numero

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add category
fi: Lisää kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Book
fi: Kirja

en: Export
fi: Vie

en: Back
fi: Takaisin

en: Field
fi: Kenttä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: Open
fi: Avoin

en: Archive
fi: Arkisto

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Unassign
fi: Poista tilanteesta

en: Status:
fi: Tila:

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: Issue
fi: Numero

en: User
fi: Käyttäjä

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: From
fi: Lähettäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: System
fi: Järjestelmä

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: next
fi: seuraava

en: Table
fi: Taulukko

en: Role
fi: Rooli

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Sent
fi: Lähetetty

en: description
fi: kuvaus

en: Tools
fi: Työkalut

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Modified
fi: Muokattu

en: Add User
fi: Lisää käyttäjä

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Create account
fi: Luo käyttäjätili

en: Show
fi: Näytä

en: English
fi: englanti

en: in
fi: sisällä

en: Result
fi: Tulos

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Extend
fi: Laajenna

en: Recommendation
fi: Suositus

en: Books
fi: Kirjat

en: Add redirect
fi: Lisää uudelleenohjaus

en: Session
fi: Sessio

en: Received
fi: Vastaanotettu

en: Review
fi: Tarkistus

en: Reset password
fi: Uusi salasana

en: Complete
fi: Valmis

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: Select
fi: Valitse

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: Translation
fi: Käännös

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Editor
fi: Editori

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Restore
fi: Palauta

en: Telephone
fi: Puhelin

en: Add comment
fi: Lisää kommentti

en: German
fi: saksa

en: Finish
fi: Valmis

en: About
fi: Tietoja

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: unassign
fi: poista tilanteesta

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: Route
fi: Reitti

en: Manual entry
fi: Manuaalinen määrittäminen

en: Delete item
fi: Poista rivi

en: Creator
fi: Luoja

en: Created by
fi: Luonut

en: Cover
fi: Kansi

en: Delete comment
fi: Poista kommentti

en: Yes, delete!
fi: Kyllä, poista!

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Videos
fi: Videot

en: Add column
fi: Lisää palsta

en: References
fi: Viittaukset

en: Save comment
fi: Tallenna kommentti

en: Management
fi: Hallinta

en: Status: @status
fi: Tila: status

en: About us
fi: Tietoa meistä
