Publisso Gold (8.x-1.0-beta17) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Article
de: Artikel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Media
de: Medium

en: Role
de: Rolle

en: Logout
de: Abmälde

en: Show
de: Aazeige
