Publisso Gold (8.x-1.0-beta17) - en to mk translation catalogue (18 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add category
mk: Додавање категорија

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Contact
mk: Контакт

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: in
mk: во

en: Reset password
mk: Барање нова лозинка

en: Delete comment
mk: Бришење коментар
