Pubgold (8.x-1.0-beta17) - en to pl translation catalogue (164 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: title
pl: tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Public
pl: Publiczna

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Articles
pl: Artykuły

en: Comments
pl: Komentarze

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: License
pl: Licencja

en: Version
pl: Wersja

en: Overview
pl: Przegląd

en: File
pl: Plik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Number
pl: Liczba

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Book
pl: Książka

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Field
pl: Pole

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: Open
pl: Otwarte

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Notes
pl: Notatki

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: name
pl: nazwa

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Unassign
pl: Usuń powiązanie

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Never
pl: Nigdy

en: Welcome
pl: Witamy

en: From
pl: Od

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Volume
pl: Głośność

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: next
pl: nast.

en: Table
pl: Tabela

en: Role
pl: Rola

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Sent
pl: Wysłano

en: description
pl: opis

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Position
pl: Pozycja

en: Template
pl: Szablon

en: Close
pl: Zamknij

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Department
pl: Departament

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: Show
pl: Pokaż

en: English
pl: Angielski

en: in
pl: wśród

en: Result
pl: Wynik

en: Manual
pl: Ręczne

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Books
pl: Książki

en: Add redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: Session
pl: Sesja

en: Metadata
pl: Metadane

en: Review
pl: Podgląd

en: Reset password
pl: Nowe hasło

en: Complete
pl: Zakończone

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: Select
pl: Wybierz

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Editor
pl: Edytor

en: Uploading...
pl: Wysyłanie...

en: Restore
pl: Przywróć

en: Telephone
pl: Telefon

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Apply filter
pl: Nałóż filtr

en: German
pl: Niemiecki

en: Finish
pl: Zakończ

en: About
pl: O stronie

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: unassign
pl: usuń powiązanie

en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

en: Route
pl: Trasa

en: Delete item
pl: Usuń element

en: Creator
pl: Twórca

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: Yes, delete!
pl: Tak, usuń!

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Videos
pl: Filmy

en: Annotation
pl: Adnotacja

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: References
pl: Powiązania

en: Sample text
pl: Przykładowy tekst

en: Save comment
pl: Zapisz komentarz

en: Edited
pl: Zedytowano

en: Add box
pl: Dodaj pojemnik

en: Time left
pl: Czas pozostały

en: My Profile
pl: Mój profil

en: Management
pl: Zarządzanie

en: About us
pl: O nas

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności
