Publisso Gold (8.x-1.0-beta17) - en to sq translation catalogue (71 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Add category
sq: Shto kategori

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Book
sq: Libri

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: username
sq: përdoruesi

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Unassign
sq: Joatribuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Logo
sq: Stema

en: Never
sq: Asnjëherë

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: System
sq: Sistemi

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: Table
sq: Tabela

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Show
sq: Shfaq

en: English
sq: Anglisht

en: Books
sq: Libra

en: Reset password
sq: Rivendos fjalëkalimin

en: German
sq: Gjermanisht

en: About
sq: Informacione

en: unassign
sq: Joatribuar

en: Additional information
sq: Informacione shtesë

en: Delete comment
sq: Elemino komentin
