Pubgold (8.x-1.0-beta18) - en to ca translation catalogue (156 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: License
ca: Llicència

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: File
ca: Fitxer

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Number
ca: Número

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Book
ca: Llibre

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Field
ca: Camp

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: username
ca: nom d'usuari

en: Open
ca: Obert

en: Archive
ca: Arxiva

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Theme
ca: Tema

en: name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Unassign
ca: Desassigna

en: Status:
ca: Estat:

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Issue
ca: Edició

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Logo
ca: Logotip

en: Never
ca: Mai

en: Welcome
ca: Benvingut

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Volume
ca: Volum

en: Media
ca: Multimèdia

en: System
ca: Sistema

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: next
ca: següent

en: Table
ca: Taula

en: Role
ca: Rol

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Sent
ca: Enviat

en: description
ca: descripció

en: Tools
ca: Eines

en: Optional
ca: Opcional

en: Position
ca: Posició

en: Template
ca: Plantilla

en: Close
ca: Tanca

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Logout
ca: Sortir

en: Department
ca: Departament

en: Modified
ca: Modificat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Create account
ca: Crea un compte

en: Show
ca: Mostra

en: English
ca: Anglès

en: in
ca: a

en: Result
ca: Resultat

en: Accept
ca: Accepta

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Extend
ca: Amplia

en: Books
ca: Llibres

en: Add redirect
ca: Afegeix una redirecció

en: Session
ca: Sessió

en: Received
ca: Rebut

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: Complete
ca: Finalitza

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Authors
ca: Autors

en: Journal
ca: Revista

en: Publisher
ca: Editor

en: Translation
ca: Traducció

en: Chapter
ca: Capítol

en: Debug
ca: Depuració

en: Abstract
ca: Resum

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Restore
ca: Restaura

en: Telephone
ca: Telèfon

en: German
ca: Alemany

en: Finish
ca: Acaba

en: About
ca: Detalls

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: unassign
ca: Desassignar

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Route
ca: Ruta

en: Manual entry
ca: Introducció manual

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element

en: Creator
ca: Creador

en: Edition
ca: Edició

en: Delete comment
ca: Suprimeix el comentari

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Dashboard
ca: Tauler

en: References
ca: Referències

en: Affiliation
ca: Afiliació

en: Series Title
ca: Títol de la col·lecció

en: Institution
ca: Institució

en: Create new table
ca: Crea nova taula

en: Save comment
ca: Desa el comentari

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: Management
ca: Gestió

en: Subcategory
ca: Subcategoria
