Publisso Gold (all releases) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Book
bn: বই

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: System
bn: সিস্টেম

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Books
bn: বইসমূহ

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
