Publisso Gold (all releases) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Book
cy: Llyfr

en: Export
cy: Allfudo

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Add
cy: Ychwanegu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Tools
cy: Arfau

en: Books
cy: Llyfrau

en: Delete comment
cy: Dileu sylwadau
